قطعات و مواد مصرفی

سازه نمایشگاهی

ماشین آلات

کاتر پلاتر
کانال تلگرام رکورد
کلیپ معرفی رکرود

رکــورد

مسئول فروش لیزر:  09123374530

مسئول فروش چاپ: 09128337922

مسئول کاتر پلاتر :    09128909822

تلفن بخش فروش:  44208989-021
تهران، بزرگراه جلال آل احمد، غرب پل آزمایش، پلاک 279 ، طبقه سوم، واحد 5و 6 - شرکت رکورد

پرچم ایران
لیست قیمت
لیست قیمت

دستگاه چاپ بنر اپسون R3800- اکوسالونت با هد Epson DX5

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت اپسون

 دستگاه چاپ اکوسالونت R3400 :

- دستگاه چاپ اکوسالونت با عرض 3.2m معرفی می کنند. سطح و عملکردی قدرتمند در مقایسه با دستگاه های مشابه می باشد، این دستگاه بصورت 2 هد و 4 هد عرضه می شود. دستگاه چاپ اکوسالونت R3800 تنها دستگاه 4 هد فایل استناد با سرعت 130m/h با 2 پاس، در بازار می باشد. 4 هد قدرتمند DX5 توانمندی قابل اتکایی به این دستگاه بخشیده است.

 

- شفت مرکزی مهم ترین و تاثیرگذارترین قسمت در کیفیت چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت می باشد. در دستگاه های سری R، این شفت از جنس آلمینیوم می باشد. بدین وسیله تغییرات دما یا شرایط محیطی هیچ گونه تغییری بر روی دقت دستگاه بوجود نمی آورد.

 غلطک های دستگاه چاپ اکوسالونت از جنس سیلیکون مخصوص بوده و ساخت کشور ژاپن می باشند. به علت کیفیت بالای چاپ و پاشش ریز این هدها غلطک ها نقش بسیار تعیین کننده ای در روند چاپ دارند. اکثر مدیاهای چاپی که بوسیله این سری از دستگاه ها چاپ می شود از ترکیبات PVC و یا ترکیبات مشابه در تولیدشان استفاده شده است که تمامی این ترکیبات الکتریسیته ساکن را همراه خود انتقال می دهند. هنگامیکه مدیا زیر کریج می رسد، وجود این الکتریسیته ساکن تاثیر نامطلوبی بر روی چاپ می گذارد و امکان چاپ دقیق و با کیفیت از بین می روند. در اینجاست که نقش غلطک ها بسیار پر رنگ می شود. غلطک های معمولی قابلیت جمع کردن و یا انتقال دادن الکتریسیته از روی سطح مدیا را ندارند اما غلطک های مخصوص به راحتی این وظیفه را به نحو احسنت انجام می دهند و به شدت بر روی کیفیت کار تاثیر می گذارند.

 

- هیتر و فن جلو : هیتر جلو (اینفرارد) دستگاه های چاپ اکوسالونت سری R چه از شدت و چه از لحاظ محل قابل کنترل می باشند، یعنی با توجه به اندازه مدیای چاپ می توان محل کارکرد اینفرارد در سمت چپ یا وسط یا سمت راست دستگاه و یا 2 قسمت و یا هر 3 قسمت را بر روی پنل کنترل انتخاب کرد. همچنین با توجه به میزان رنگ و سرعت دستگاه درجه حرارت مورد نیاز نیز قابل تنظیم می باشد. امکان جانمایی به همان صورت که برای اینفرارد توضیح داده شد برای فن ها هم امکان پذیر می باشد و می توان سمت چپ راست و یا وسط و در صورت نیاز 2 یا 3 قسمت را انتخاب کرد. این امکان جانمایی به شدت بر روی مصرف برق تاثیرگذار می باشد و از اتلاف انرژی در نواحی که کار چاپی وجود ندارد جلوگیری می شود.

 

- تغذیه و تحویل: در دستگاه چاپ اکوسالونت R3800 تغذیه و تحویل هم بصورت دو نورد از پایین و هم بصورت تغذیه و تحویل مرکزی صورت می گیرد که تغذیه و تحویل مرکزی  بیشتر برای سایزهای کوچکتر و متریال های مخصوص اکوسالونت و نوردهای پایین برای متریال های عریض تر مانند بنر یا فلکس استفاده می شوند.

 

- Station  : سیستم اسیتیشن -station- سری R را می توان به جرات کامل ترین سیستم کپینگ -capping - در بین دستگاه های مشابه چاپ اکوسالونت دانست. این سیستم با سیستم صنعتی این دستگاه کاملا در تعادل است و عملکردی کم نظیر را بوجود آورده است .

 

- ریل و بلبرینگ پشت کریج : ریل و بلبرینگ پشت کریج  -لاینر- این دستگاه ساخت THK ژاپن می باشد و کریج به 2 عدد بلبرینگ پشت مجهز است .

 

- سیستم توقف اضطراری : یکی از ویژگی های مهم دستگاه چاپ اکوسالونت R3800، مجهز بودن آن به استپ های سمت راست و چپ کریج می باشد که برای محافظت از هدهای دستگاه طراحی شده است استپ های سمت چپ و راست دستگاه در حرکت به سمت چپ و راست در صورتی که مانعی در سر راه کریج قرار گرفته باشد عمل می کنند و بصورت آنی کریج از حرکت باز می ماند و از هرگونه آسیب احتمالی به هدها جلوگیری می شود. این ویژگی از ویژگی های مهم و خاص این سری از دستگاه ها می باشد.

 

- زنجیر IGUS : کیفیت زنجیر دستگاه بر روی طول عمر کابل و شلنگ های داخل آن تاثیر گذار است زنجیر استفاده شده در سری R متعلق به برند IGUS آلمان می باشد که به جرات می توان آنرا بالاترین سطح کیفی در جهان و تولید زنجیرهای صنعتی -energy chain- دانست .

 

- تسمه MEGADYNE : تسمه حرکتی کریج ساخت شرکت MEGADYNE ایتالیا است که از نام های بزرگ در تولید تسمه های صنعتی در دنیا می باشد.

برای مشاهده سایر دستگاه های بنر اینجا کلیک نمایید

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت R-3800

  • عرض چاپ : 320 سانتی متر
    نوع هد : Epson 4 x DX5

  • جوهر بی بو و سازگار با محیط زیست

  • سرعت چاپ: 130 متر مربع در ساعت در 2 پاس با 4 هد Epson DX5

  • کیفیت چاپ : 1440 DPI 
    دارای رول جمع کن و رول بازکن

  • سیستم شستشوی خودکار هدها